В Україні за січень борги з зарплат скоротилися на 20%

У Мінпраці кажуть, що підприємства потроху повертаються до робочого ритму і вже повернули працівникам боргів на 240 мільйонів.

Заборгованість по зарплаті в Україні скоротилася на 20% - до 1 млрд 360 млн гривень. Про це 5 лютого повідомив на прес-конференції перший заступник міністра праці Павло Розенко.

За його словами, якщо станом на 1 грудня 2009 року вона складала 1 млрд 600 млн грн, то зараз зменшилась до близько 1 млрд 360 млн грн. "Це означає, що підприємства, які мають заборгованість із зарплати, потроху повертаються до нормального робочого ритму, загружаються випуском відповідної продукції і як наслідок робітникам повертаються зарплати", - сказав він.

Він також повідомив, що зменшилась кількість працівників, перед якими підприємства мали заборгованість. "За 6 місяців, з липня до сьогоднішнього дня ця кількість скоротилась на 40% - з 509 тисяч осіб до 300 тисяч", - сказав він.

Нагадаємо, за даними Держкомстату за 2009 рік в Україні заборгованість з виплати зарплат збільшилася на 23,9%, і на 1 січня становила 1 млрд 473 млн гривень. Найвищий рівень заборгованості (понад 100 млн гривень) на початок січня було зафіксовано в Донецькій, Харківській, Луганській областях та в Києві.

Читайте також:

Киянам заборгували 140 мільйонів гривень зарплати

Заборгованість по заробітній платі зросла до 1,5 млрд гривень

Середня зарплата в Україні зросла майже на 300 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: