Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні заборонили продаж бензину та дизпалива класу Євро-4 й перейшли на новий стандарт

Новація почала діяти від 1 січня.

Від початку 2018 року в Україні заборонений обіг моторних палив екологічного класу Євро-4.

Відповідне рішення записане в Технічному регламенті до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палив, який Кабмін ухвалив ще 1 серпня 2013-го. Про це пише УНІАН.

Перехід на бензини класу Євро-5 до кінця 2017-го було вже практично здійснено. Це констатує аналітик консалтингової компанії UPECO, яка спеціалізується на ринках енергоносіїв, Олександр Сіренко. Невеликим винятком є виробництво бензину А-80 класу Євро-4 компанією "Укргазвидобування" в рамках чинного контракту з Міноборони.

Торік на український ринок надходило дизпаливо Євро-4 виробництва Білорусі, Росії та Туркменістану.

Внутрішні виробники (Кременчуцький НПЗ і Шебелинський газопереробний завод) уже виробляють дизпалива тільки класу Євро-5.

Нагадаємо, від середини лютого 2017 року Кременчуцький НПЗ почав випуск бензинів, які відповідають екологічному класу Євро-5.

У жовтні 2016-го "Укргазвидобування" перейшла на виробництво дизельного палива екологічного класу Євро-5 на потужностях Шебелинського заводу з переробки газового конденсату та нафти.

Стандарт Євро-4 допускає вміст сірки в бензинах і дизпаливі не більш як 50 ppm (мг/кг). Стандарт Євро-5 регламентує максимально допустимий вміст сірки - 10 ppm.

Залиште свій коментар

Вибір редакції