В Україні заборонять кредитні спілки

За словами голови МВС Могильова, редитні спілки не мають значення в економіці країни, але "часто завдають шкоди клієнтам".

Міністерство внутрішніх справ України (МВС) ініціює заборону діяльності кредитних спілок. Про це міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив з трибуни Верховної ради в ході години запитань до уряду.

"Ми внесли пропозицію нагору, щоб кредитні спілки поховали ", - зазначив міністр.

За словами Могильова, кредитні спілки не мають великого значення в економіці країни, але дуже часто в результаті своєї діяльності завдають значної шкоди клієнтам.

Нагадаємо, у Національному банку України схиляються до думки, що валютне кредитування – це додаткові ризики для економіки, і розглядають можливість введення заборони на таке кредитування фізосіб.

"Нацбанк схиляється до думки, що валютне кредитування сьогодні для нашої економіки – це додаткові ризики, оскільки немає необхідних інструментів хеджування для позичальників", - заявив голова НБУ Сергій Арбузов.

За його словами, Нацбанк сьогодні розробляє відповідні законодавчі норми з приводу валютного кредитування і веде відповідні консультації з міжнародними фінансовими організаціями.

Читайте також:

Уряд пообіцяв, що кредити для економіки подешевшають

Через кредити країни кожен українець заборгував по 8 тисяч

Нацбанк планує заборонити валютні кредити для фізосіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: