В Україні залишилася працювати лише одна ТЕС на антрацитовому вугіллі, решту зупинили

Працює лише Луганська ТЕС, відключати яку не можна.

Слов'янська ТЕС у Миколаївці планово призупинила свою роботу, аби накопичити антрацитове вугілля до літа. Саме тоді на енергосистему України буде традиційно найбільше навантаження. Це була передостання ТЕС на підконтрольній Україні території, роботу якої призупинили. Залишилася працювати лише Луганська ТЕС, відключати яку не можна через можливі збої в енергосистемі.

Про це свідчить щоденна статистика Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо накопичення складів ТЕС вугіллям, передає LB.ua.

Луганська ТЕС, що розташована в місті Щастя біля лінії фронту на Донбасі, працює відокремлено від об'єднаної енергосистеми України. Вона є єдиним стабільним джерелом електрики для північної частини Луганської області.

Нагадаємо, 5 квітня задля економії вугілля зупинили роботу Трипільська ТЕС ("Центренерго") і Придніпровська ТЕС (ДТЕК). 6 квітня перестала працювати Зміївська ТЕС ("Центренерго"), 11 квітня - Криворізька ТЕС (ДТЕК).

В Україні на вугіллі повністю або частково працюють усі 14 теплових електростанцій. Сім із них - на вугіллі антрацитової групи "А" і "Т", які стали дефіцитними внаслідок припинення постачання з окупованого Донбасу.

Тим часом прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступає за імпорт будь-якого вугілля, окрім російського.

ВідеоВерховна Рада ухвалила закон, який торкнеться кожного споживача електроенергії

ВідеоКомпанія "ДТЕК" планує продавати електроенергію Молдові дешевше, ніж купують українці

Залиште свій коментар