В Україні заморозили виробництво АН-70, гелікоптерів і корветів

За словами директора департаменту фінансів Міністерства оборони реалізація даних програм буде перенесена на більш пізні терміни.

Уряд заморозив три стратегічні програми, втіленням яких у життя займалося Міністерство оборони.

У бюджеті відомства на наступний рік не передбачено виділення коштів на фінансування програми з будівництва вітчизняного корвета, вертольота та закупівлю двох військово-транспортних літаків Ан-70, які вже практично готові, пише газета "Дело".

"На розвиток озброєнь вперше ми направляємо 1,7 млрд. грн. Щоправда, цей ресурс не стосується програм "Гелікоптер", "Корвет", а також "Ан-70", - заявив директор департаменту фінансів міністерства Іван Марко.

За його словами, реалізація даних програм буде перенесена на більш пізні терміни.

"Відновлення фінансування цих програм заплановано з 2013-2014 років", - запевнив Марко.

В цілому програма бюджету Міністерства оборони на 2011 рік передбачає виділення українській армії рекордних 13,6 млрд. грн.

На думку експертів, припинення фінансування програми "Ан-70" практично означає чергове перенесення термінів введення в експлуатацію перших серійних екземплярів даної моделі, який був запланований на 2012 рік. Зараз, за словами Івана Марка, перші екземпляри судна завершені на 94%. Але подальшого їх фінансування не передбачається до 2013-го.

Читайте також:

На реалізацію нацпроектів Януковича необхідно 15 мільярдів доларів

Уряд виставить завод "Антонов" на продаж

"Антонов" не дозволяє Росії ремонтувати "Руслани"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: