В Україні запустили державний фонд, який виділятиме гранти стартапам

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загальна сума фінансування передбачена на рівні 440 мільйонів гривень.

В Україні стартував прийом заявок на отримання грантів від державного Українського фонду стартапів.

Загальний бюджет фонду – 440 млн грн. Один стартап може отримати від 25 тис. до 75 тис. доларів, вказано на сайті фонду. Кошти виплачуватимуть траншами.

"У рамках роботи Українського фонду стартапів відсьогодні розпочато прийом заявок на фінансування українських бізнес-проектів на початкових стадіях їхнього розвитку, а саме стадіях pre-seed and seed. Уже до кінця цього року бізнес-проектам, які пройдуть відбір, ми видамо перші 40 млн грн. Наступного – по 60 млн у квартал, тобто 240 млн загалом на 2020 рік", - сказав під час брифінгу прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Основні сфери фінансування включають штучний інтелект, доповнену реальність, Big Data, блокчейн, кібербезпеку, оборону, медицину та охорону здоров’я, подорожі, фінансові технології, освітні технології, робототехніку, професійні послуги, програмне забезпечення як послугу, виробництво, електронну комерцію, інтернет речей.

"Уряд прямо не втручатиметься в роботу бізнесу. Натомість, наша перемога полягатиме в тому, що шляхом підтримки стартапів та заохочення українців до підприємництва ми посилимо розвиток української економіки та створимо додаткові робочі місця. Ці аспекти є чинниками загального добробуту наших людей", – зазначив глава уряду.

Брифінг щодо старту фінансування українських стартапів

Просто зараз дивіться брифінг з нагоди старту прийому заявок на фінансування Українським фондом стартапів

Опубліковано Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України Понеділок, 2 грудня 2019 р.

Перший Pitch-event, тобто коротка презентація бізнес-концепцій перед конкурсною комісією, за результатами якої будуть визначені стартапи, які отримують безповоротну фінансову допомогу, має відбутися вже до кінця цього року.

Зазначимо, що фонд надаватиме фінансування у формі грантів, а не за рахунок участі в капіталі.

Тим часом Мережа бурхливо відреагувала на запитання міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова про те, що робити з ФОПами.

Відео Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес

Тепер малий бізнес має видавати фіскальні чеки. А хто не видав, або змахлював має повернути вам повну вартість товару. Кого торкнеться повна фіскалізація, і хто завдяки новому законодавству має вийти з тіні – у сюжеті.  

Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції