Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні запустили технологію, яка дозволяє використовувати смартфон як платіжний термінал

Новинка допоможе значно спростити ведення бізнесу для малих підприємців.

В Україні запустили технологію, яка дозволяє використовувати смартфон в якості терміналу для прийому платежів.

Цю технологію презентувала платіжна система Visa, передає Finclub.

"Це нове слово у розвитку інфраструктури у світі. І це перший запуск у СНД та Південно-Східній Європі", — сказала директорка регіонального розвитку Visa у країнах СНД та Південно-Східній Європі Віра Платонова

Технологія, яка отримала назву Tap to Phone, дозволяє використовувати для прийому платежів смартфон із  вбудованим модулем NFC, який працює на операційній системі Android.

Партнером у запуску цієї технології в Україні став Ощадбанк.

У Visa зазначають, що новинка допоможе значно спростити ведення бізнесу для малих підприємців, адже дозволить їм не купувати платіжні термінали та не витрачатися на їхнє обслуговування.

Раніше повідомлялося, що від початку нинішнього року кількість платіжних карток в Україні зросла на 4% - до 61,8 млн штук. 60% усіх платіжних карток українців – активні. Зокрема, 4,6 мільйона карток – безконтактні. Токенізованих платіжних карток – 1,1 млн. У восьми із десяти випадків громадяни розраховувалися платіжною карткою безготівково. 

ВідеоКількість торгівельних терміналів в Україні зросла на третину

Сьогодні торгівельних терміналів - 230 тисяч по всій країні. В Україні прискіпливо шукатимуть нелегальних робітників. Державна служба праці розпочала перевірки аби виявити осіб без офіційного працевлаштування. В Україні більше немає вищих навчальних закладів. Згідно з рішенням уряду, відтепер вони називаються заклади вищої освіти.

Кількість торгівельних терміналів в Україні зросла на третину

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції