В Україні зареєстрували перший український продукт із географічним зазначенням

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ним стала гуцульська овеча бриндзя.

Гуцульська овеча бриндзя стала першим українським продуктом, що має зареєстроване географічне зазначення.

Про це повідомляється на інформаційно-аналітичному порталі агропромислового комплексу України.

"Гуцульська овеча бриндзя" - це перше українське географічне зазначення, що відповідає всім європейським вимогам до реєстрації і має право на визнання в ЄС. Заявку на реєстрацію географічного зазначення було подано громадською спілкою "Асоціація виробників традиційних карпатських високогірних сирів" до Мінекономіки 19 грудня 2018 року", - йдеться у повідомленні.

свідоцтво про реєстрацію бриндзі
Інформаційно-аналітичний портал АПК України

Як наголосили в АПК, реєстрація продукту стала результатом спільної роботи фахівців Мінагрополітики, Мінекономіки та проекту технічної підтримки ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" в рамках виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

"Гуцульська овеча бриндзя" виготовляється на літніх високогірних пасовищах (полонинах) з гірського овечого молока відповідно до традицій, які беруть свій початок в Карпатах ще від 15 століття. Зона її виробництва охоплює Закарпаття, Івано-Франківську та частину Чернівецької області. Асоціація також підтримуватиме повернення до традиції визрівання бриндзі в дерев'яних барилах, котра практично зникла за останні десятиліття", - додали в агрокомплексі.

Зауважимо, географічне зазначення - це назва продукту, який виробляється на конкретній території, наприклад, коньяк, шампанське. 

Президент України Володимир Зеленський підписав ухвалений парламентом закон про запровадження в країні власних географічних зазначень 9 жовтня 2019 року.

Нагадаємо, херсонські кавуни також мають отримати патент. Таким чином ягода матиме захищену географічну назву.

Залиште свій коментар

Вибір редакції