В Україні завершилася банківська криза

Банкіри стверджують, що в українських банків зараз високий рівень довіри і в Україні, і закордоном, тому є всі шанси для позитивної динаміки розвитку.

Банківська криза в Україні закінчилася, і банки мають високий рівень довіри, як з боку клієнтів, так і від закордонних інвесторів.

Про це заявив голова правління "Приватбанку" Олександр Дубілет.

"Українська банківська система впоралася з наслідками світової кризи і, зберігши ліквідні позиції, має непогані шанси показати позитивну динаміку розвитку", - сказав він.

Коментуючи повідомлення міжнародного рейтингового агентства Fitch про підвищення прогнозу кредитних рейтингів "Приватбанку" і ще 8 банків країни, Дубілет повідомив, що до кінця 2010 року "Приватбанк" планує наростити кредитний портфель для малого і середнього бізнесу на мільярд гривень.

Збільшення кредитування реального сектора економіки, зізнався він, буде одним із пріоритетів роботи банку.

"За перші два місяці 2010 року кредитний портфель банку збільшився на 5,6% до 76,131 млн грн, в основному за рахунок кредитів реальному сектору економіки", - розказав банкір.

Як відомо, Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings змінило прогноз щодо рейтингів дев'яти українських банків – "Приватбанку", "УкрСиббанку", "Укрсоцбанку", банку "Форум", "Правекс-Банку", ProCredit Bank, "ВТБ Банку" (Україна), "Ощадбанку" та "Укрексімбанку", поліпшивши його з "негативного" на "стабільний".

Усі рейтинги 9 банків підтверджені на попередньому рівні.
Ці рейтингові дії послідували за недавнім поліпшенням прогнозу щодо суверенних рейтингів України.

17 березня міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratingsзмінило прогноз за довгостроковими рейтингами дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній і національній валюті на "стабільний" з "негативного".

Читайте також:

Агентство Fitch покращило рейтинг української економіки

Українські банки за два місяці збідніли майже на 1,5 мільярда

Світовий банк: економіка України може ніколи не відновитися

Україні загрожує друга хвиля кризи через проблеми з бюджетом

Нацбанк зобов'язав банки звітувати про курс валют

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: