В Україні завершується сезон чорної смородини: скільки коштує корисна ягода

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цього року чорна ягода в середньому в 2 рази дорожча, ніж у попередньому сезоні.

Українські садівники завершують сезон продажу чорної смородини та заявляють, що в цілому задоволені цьогорічним продажем ягід.

Про це повідомляє EastFruit

Так, сьогодні останні партії чорної смородини виробники пропонують за цінами 40-60 грн/кг, що в середньому на 20% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня. Знижувати відпускні ціни на останні у цьому сезоні партії чорної смородини садівників змушували якісні характеристики продукції. Ще одним фактором для зниження цін на цю продукцію виступили переробні підприємства, які традиційно є основними споживачами цієї ягоди.

Як зазначають галузеві експерти, сезон продажу чорної смородини в Україні в поточному році закінчується фактично в ті ж терміни, що і роком раніше. Однак відвантажувати решту обсягів фермерам вдається в середньому в 2 рази дорожче, ніж в попередньому сезоні. Таку цінову різницю, оператори ринку пояснюють зниженням врожайності цієї ягоди, так як початок літа був досить прохолодним, а західні регіони рясно заливало дощами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні дрібні виробники сильно знижують ціну на лохину. Так, сьогодні середня оптова ціна за ягоду становить від 130 до 150 гривень за кілограм. 

Відео Чому у цьому році зросли ціни на ягоди

Ціни на ягоди та фрукти цьогоріч дуже високі, і навіть у розпал сезону не падають. Про ціни і якість українських ягід нам розповів наш кореспондент  Тарас Себестянович, він провів інспекцію по столичному ринку. Експерт у сфері якісних та свіжих фруктів та овочів Богдан Вашечка розповів, чому у цьому році зросли ціни на ягоди.   

Чому у цьому році зросли ціни на ягоди

Залиште свій коментар

Вибір редакції