Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні змінять вимоги до фасадної теплоізоляції

Українські стандарти хочуть прирівняти до європейських.

У державних будівельних нормах хочуть змінити вимоги до проведення фасадної теплоізоляції будівель та прирівняти стандарти до європейських.

З такою ініціативою виступило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

"Для більшості країн Європи та світу економія на енерговитратах є правилом. В Україні це тільки починають впроваджувати. Тому під час оновлення ДБН щодо фасадної теплоізоляції ми запропонували привести у відповідність до європейських вимоги щодо проведення таких заходів, впровадити використання сучасних технологій та матеріалів, підвищити надійність їхнього використання. Завдяки цьому українці зможуть заощаджувати до 15% тепла. Загалом це близько 3 млрд грн економії за умови термомодернізації 3% всіх будівель щороку. І чим більше буде реконструюватися та будуватися таких будинків, тим більше зростатиме економія", — зазначив заступник глави Мінрегіонбуду Лев Парцхаладзе.

Проведення таких заходів дозволить також на 15-20% підвищити термін експлуатації будівель.

"Якщо сьогодні приблизний строк експлуатації будівлі складає 100 років, то проведення заходів з теплоізоляції фасадів продовжує їй життя ще до 20 років", — розповів заступник міністра.

Нові норми будуть розповсюджуватися на проектування конструкцій зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією житлових, громадських і промислових будівель і споруд під час нового будівництва, реконструкції та капітальному ремонту (термомодернізації) з урахуванням вимог Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд та ДБН В.1.2-11-2008 "Основні вимоги до будівель і споруд. Економія енергії".

Новий стандарт обіцяють затвердити найближчим часом.

теплоізоляція
прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції