Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні зміняться правила оплати за електроенергію – будуть дві платіжки

Нові правила почнуть діяти через місяць.

Від 1 січня 2019 року в Україні припиняють свою дію договори про користування електричною енергією (для населення) та про постачання електричної енергії, укладені споживачами з обленерго.

Це пояснюється тим, що набувають чинності нові норми закону "Про ринок електричної енергії".

"Енергопостачальні компанії зобов’язані здійснити відокремлення діяльності з розподілу електричної енергії від інших видів діяльності вертикально інтегрованого суб’єкта господарювання (обленерго), у тому числі шляхом створення електропостачальника, - написала у Facebook голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Оксана Кривенко.

Нову модель системи договірних відносин на роздрібному ринку електричної енергії та порядок укладання договорів НКРЕКП прописала в Правилах роздрібного ринку електричної енергії, які затвердила 14.03.2018 (№312).

ЩОДО УКЛАДЕННЯ СПОЖИВАЧАМИ ДОГОВОРІВ ПРО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ #НовийРинокЕлектроенергії #ЛайфхакВідНКРЕКП Відповідно до...

Опубліковано Оксаною Кривенко Понеділок, 26 листопад 2018 р.

"Для забезпечення споживання електричної енергії споживач укладає договори: 1) про надання послуг з розподілу електричної енергії споживачу із оператором системи розподілу; 2) про постачання електричної енергії споживачу із обраним електропостачальником або про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (для побутових або малих непобутових споживачів). Договір споживача з оператором системи розподілу переважно стосується технічних параметрів потужності, класу напруги, якості електричної енергії, процедури відключення та підключення. Договір про постачання електричної енергії передбачає комерційний продаж споживачу електричної енергії як товарної продукції", - пояснила Кривенко.

Тим часом Нацкомісія підрахувала, наскільки в Україні зростуть тарифи на теплопостачання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції