В Україні значно скоротилися щомісячні заявки на відшкодування ПДВ

В уряді заявили, що на сьогодні ведеться робота з очищення списків претендентів на відшкодування ПДВ з бюджету від всіх претендентів з ознаками фіктивності.

В Україні щомісячні заявки на відшкодування боргів по ПДВ скоротилися з 3,5-5 млрд грн до 2 млрд грн з початку року.

Про це повідомив перший заступник міністра фінансів України Вадим Копилов.

"Ми вийшли на більш-менш реальний рівень щомісячних заявок з відшкодування ПДВ. Якщо перші місяці цього року в нас були заявки на відшкодування ПДВ від 3,5 до 5 млрд грн щомісячно, то сьогодні вони вже менше 2 млрд грн", - заявив Копилов.

За його словами, це ті суми, які може обслуговувати і ДПАУ і бюджет. Також Копилов відзначив, що сьогодні ведеться робота з очищення списків претендентів на відшкодування ПДВ з бюджету від всіх претендентів з ознаками фіктивності.

Нагадаємо, 3 серпня Мінфін України здійснив перший випуск облігацій для оформлення відшкодування ПДВ. Випуск облігацій було здійснено згідно реєстру інвентаризації платників податку, наданого ДПАУ та затвердженого міністром фінансів України.

До затвердженого реєстру увійшло 705 платників податку, які мали незначний обсяг заборгованості. Загальна сума відшкодування ПДВ облігаціями складає 48 млн 453 тис. грн.

Відзначимо, 19 липня ц.р. віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив, що уряд планує випустити ПДВ-облігації на суму 16,4 млрд грн для відшкодування ПДВ за 2009 р.

Читайте також:

Влада обіціяє МВФ ліквідувати борг з ПДВ

Кабмін не може виконати дохідну частину бюджету

Уряд розпочав випуск ПДВ-облігацій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: