В Україні знову підскочили ціни на огірки: скільки коштує овоч

В Україні знову підскочили ціни на огірки: скільки коштує овоч

Фото: pixabay.com

Така тенденція пов'язана з низькою пропозицією та високим попитом.

На цьому тижні на ринках України було зафіксовано підвищення цін на огірки.

Про це повідомляє EastFruit.

Якщо тижнем раніше загальний діапазон середніх цін на огірки в Україні становив 12-18 грн/кг, то вже до кінця цього діапазон виріс до 13-24 грн/кг. При цьому, ціни продовжують рости.

Як пояснюють фахівці EastFruit, місцеві тепличні комбінати на сьогоднішній день можуть поставляти дуже обмежені обсяги огірків на ринок, а пропозиція оптових партій продукції з відкритого грунту на нинішньому тижні практично не фіксувалася. Представники роздрібних мереж також не можуть повністю виконати свої плани по закупкам огірка і готові працювати з виробниками в подальшому навіть за умови того, що ціни і надалі будуть підвищуватися.

Що стосується короткострокових перспектив розвитку ринку огірків в Україні, то, на відміну від томатів, черговий оборот яких вже стартував у багатьох комбінатах, істотного зростання пропозиції огірків на наступному тижні на українському ринку чекати не доводиться. Саме ця обставина може виступити основним фактором, який буде надавати підтримку зростанню цін на огірки в Україні найближчим часом.

Нагадаємо, раніше аграрії повідомляли, що Україна вперше за свою історію імпортувала огірки в липні. Так, частка завезеної тепличної продукції навіть в розпал сезону почала збільшуватися. Така нетипова для України тенденція спостерігається другий рік поспіль. 

Україна вперше за всю історію імпортувала огірки в липні

Україна вперше за всю історію імпортувала огірки в липні

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2627
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація