В Україні знову підскочили закупівельні ціни на гречку та олію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У порівнянні з відповідним періодом минулого року ціни на гречку зросли на 70%.

В Україні зросли закупівельні ціни на гречку та на соняшникову олію, повідомляють аналітики електронної зернової біржі graintrade, пише agronews.ua.

Так, зазначається, що наразі за тонну круп’яної просять 21 тис. грн. Також здорожчала соняшникова олія – до 20,7 тис. грн за тонну. Тижнем раніше, середньозважена закупівельна ціна на гречку складала 18 013 грн/тонна (ціна вказана без ПДВ). При цьому максимальний рівень цін був зафіксований 30 квітня у Харківській області – 21 000 грн/тонна.

Раніше повідомлялося, що в Україні врожай гречки у 2020 році прогнозують на 70% вище минулорічного. В той же час, поточного року країна збільшила імпорт гречки майже в 7 разів.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні ухвалив рішення про введення заборони на експорт гречки на зовнішні ринки до 1 липня 2020 року для захисту внутрішнього ринку під час спалаху коронавірусу в Україні. 

Відео Ціни на овочі: скільки городина коштує на ринках і коли буде здешевлення

Редиска по 10, молода капуста - по 13 гривень за кілограм. Такі ціни нині на одному із столичних гуртових ринків. Сюди продукцію привозять здебільшого із Одещини, Миколаївщини, Закарпаття та Херсонщини. І продавці, і економісти запевняють: прайси - навіть попри карантин - невисокі. Що буде із вартістю городини далі - у сюжеті.  

Ціни на овочі: скільки городина коштує на ринках і коли буде здешевлення

Залиште свій коментар

Вибір редакції