Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні знову зросла інфляція. На що ціни підвищилися найбільше

Зростання споживчих цін прискорилося до 1,1%.

Протягом березня зростання споживчих цін в Україні прискорилося до 1,1%, від 0,9% у лютому. Від початку року споживчі ціни зросли на 3,5%. У річному вимірі (порівняно з березнем минулого року) інфляція знизилася до 13,2% з 14% за підсумками лютого.

Такі дані наводить Державна служба статистики, пише "Економічна правда".

Базова інфляція в лютому 2018 року сповільнилася до 0,6% з 0,7% в січні, а в річному вимірі - до 9,6% з 9,7%. У березні базова інфляція порівняно з лютим становила 1,4%, від початку року - 2,7%.

На споживчому ринку в березні ціни на продукти харчування і безалкогольні напої виросли на 1,1%. Найбільше (на 5% і 3%) подорожчали овочі та фрукти. На 1,6-0,8% підвищилися ціни на рибу, масло, хліб, макаронні вироби, сири, рис, м'ясо та м'ясопродукти. Подешевшали на 3,6%-0,2% гречана крупа, яйця, цукор, молоко, сало. Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,3%, в тому числі тютюнові вироби - на 1,7%, алкогольні напої - на 0,8%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,3% відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на утримання будинків і прибудинкових територій на 1,6%, плати за оренду житла - на 1,2 %, водопостачання - на 0,7%, каналізацію - на 0,5%.

Зниження цін на транспорт в цілому на 0,7% в основному викликано здешевленням пального і масел на 2,5%, автомобілів - на 1,9%.

На 3,3% і 1,4% подорожчав проїзд у залізничному і автодорожньому транспорті.

Якими будуть зарплати, інфляція та як зростатимуть ціни на комуналку в Україні до 2021 року, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

ВідеоКомпанії, які найбільше заборгували по зарплатах, опиняться у публічному списку - економічні новини

Відповідний реєстр запускає Міністерство юстиції. Як повідомив Міністр Павло Петренко, до нього потраплять найбільші порушники. Цього року вдалося стягнути з боржників лише 100 мільйонів гривень невиплачених зарплат.  Подорожчання залізничних квитків відкладається! Як повідомили в Укрзалізниці, заплановане підвищення цін із 1-го квітня затримується через бюрократичні перепони.  В Україні зростає кількість постраждалих від злочинів у сфері інтернет-торгівлі.Більше про економічні новини,  також про курс валют та ціни на пальне - в нашому огляді. 

Компанії, які найбільше заборгували по зарплатах, опиняться у публічному списку - економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції