В українських газосховищах уже знаходяться 24 млрд куб. м газу

У ПСГ вже знаходиться 23,6 млрд куб. м газу. Цю кількість досить для осінньо-зимового опалювального сезону в Україні, а також для забезпечення європейських споживачів російським газом.

У українських підземних сховищах газу (ПСГ) вже знаходиться 23,6 млрд куб. м газу.

Таким чином, у України зараз є можливість віддати частину спірного газу RosUkrEnergo не дивлячись на відсутність остаточного вирішення із цього приводу Верховного суду.

Про це повідомляють джерела "Дзеркала тижня" в уряді.

За їх даними, в ПСГ вже знаходиться 23,6 млрд куб. м газу. Цю кількість досить для осінньо-зимового опалювального сезону в Україні, а також для забезпечення європейських споживачів російським газом. Крім того, як відзначають джерела, "ще трохи вистачить", щоб віддати частину з 12,1 млрд куб. м, які Україна повинна повернути RUE за рішенням Стокгольмського суду.

Нагадаємо, на сьогоднішній день вже дві судові інстанції України - Апеляційний суд і Шевченківський районний судна Києва - підтвердили правомірність вирішення Арбітражного інституту Торгової палати міста Стокгольм від 8 червня 2010 р., відповідно до якого НАК "Нафтогаз України" зобов'язана повернути компанії RosUkrEnergo 12,1 млрд куб. м природного газу.

Для завершення процедури імплементації вирішення Стокгольмського арбітражу необхідне останнє рішення - Верховного суду України.

Читайте також:

Кабмін відмовився від компенсацій RosUkrEnergo за рахунок бюджету

СБУ допитала Портнова у справі RosUkrEnergo

ГПУ вимагає визнати недійсними продаж "Газпрому" 11 млрд куб.м газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: