В українців "на руках" 60 мільярдів доларів

Якщо всі українці віднесуть свої гроші до банків, Київ зможе не просити у МВФ черговий транш кредиту.

У населення України "на руках" знаходиться від 40 до 60 мільярдів доларів, повідомив президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко.

За його словами, якщо ці кошти повернути в банківську систему, не буде необхідності просити у МВФ черговий транш кредиту.

"Проблема кризи в банківській системі не в тому, що не вистачає грошей, їх достатньо", - запевнив Сугоняко. Він назвав основною проблемою української економіки відсутність у людей довіри до банків.

Згідно з результатами соціологічного дослідження, проведеного нещодавно компанією GfK Ukraine, останнім часом значно збільшилася кількість українців, які зберігають свої заощадження у готівці, а не несуть їх до банків.

Наприкінці лютого у зв’язкою зі складною ситуацією, яка склалася в банківській системі України, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко закликала нести гроші в банки. Вона заявила, що попри "всі свої емоції", люди повинні повірити фінансовим установам. При цьому Тимошенко підкреслила, що держава гарантує збереження банківських заощаджень.

Читайте також:

Україні прогнозують катастрофічне падіння економіки

Восени Україну накриє хвиля банкрутств

Задля кредиту МВФ уряд продасть стратегічні підприємства

Українці за два місяці скупили три мільярди доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: