В "Укроборонсервісі" пояснили, чому довірили здоров'я співробітників фірмі Порошенка-Кононенка - ЗМІ

У компанії запевнили, що для придбання страхових послуг тендер проводити не потрібно.

Дочірнє підприємство "Укроборонсервіс" держкомпанії "Укрспецекспорт" пояснило страхування своїх співробітників у ПАТ "Страхова компанія "Країна" найвигіднішою пропозицією.

Про це із посиланням на прес-службу підприємства пише "Економічна правда".

Як зазначається, "Укроборонсервіс" провів конкурсний відбір страхової компанії для з'ясування найбільш економічно вигідних пропозицій. Зокрема, запит було направлено до 5 страхових компаній: ПАТ "Страхова компанія "Уніка", ПрАТ "СК "Арсенал страхування", ПАТ "Країна", ПАТ "СК Українська страхова група", АТ "СК "АХА страхування".

"Вказані страхові компанії надали свої пропозиції Підприємству, за результатами розгляду та порівняння яких було встановлено, що найбільш економічно вигідну пропозицію надала ПАТ "СК "Країна", - запевнили у прес-службі.

Окремо також у "Укроборонпромі" пояснили, що згідно із законами, для придбання страхових послуг не потрібно проводити тендер.

"Придбання страхових послуг у ПАТ "СК "Країна" здійснено підприємством з дотриманням чинного законодавства. Відповідно, негативний аспект викладення інформації, зазначений у статті, повністю спростовується та не відповідає дійсності", - додали у прес-службі.

Нагадаємо, на початку лютого видання "Наші гроші" повідомило, що страховій компанії "Країна" без жодного тендеру довірили здоров'я співробітників "Укроборонсервісу". За даними видання, акціонерами "СК "Країна" є інвестиційні фонди "Прайм ессетс менеджмент" президента Петра Порошенка (49,9%), "ВІК" першого заступника голови парламентської фракції "Блоку Петра Порошенка" Ігоря Кононенка і "СОВА" першого заступника секретаря РНБОУ Олега Гладковського.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: