Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укрпошті" розповіли, на що витратять 150 мільйонів гривень від реалізації перших облігацій

Загалом компанія випустила облігацій на 600 мільйонів гривень.

Державна "Укрпошта" продала перші облігації загальною вартістю 150 млн грн із запланованих 600 млн грн.

"Випуск облігацій ПАТ "Укрпошта" – це, перш за все, можливість отримати додаткові інвестиції для розвитку головної пошти країни. Кошти від продажу облігацій будуть спрямовані на розвиток компанії та оновлення її інфраструктури. В першу чергу – це закупівля нового транспорту, придбання нових комп’ютерів, оновлення обладнання та підвищення енергоефективності на підприємстві", – зазначив перший заступник гендиректора з фінансових питань компанії Олександр Чернявський.

"Укрпошта" випустила шість тисяч облігації в серіях "А", "В" та "С" загальною вартістю 600 млн грн, номінальна вартість однієї облігації становить 100 тис грн. Зокрема, серії "А" – 150 млн грн, серії "В" – 200 млн грн, серії "С" – 250 млн грн. Облігації серії "А" перебувають в обігу до 16 листопада 2020 року включно, серії "В" – до 16 травня 2022-го включно, серії "С" – до 13 листопада 2023-го включно.

Співорганізатором продажу облігацій серії "А" виступила група ICU, яка також взяла участь в розміщенні цінних паперів як інвестор.

Нагадаємо, від 1 січня цього року "Укрпошта" змінила тарифи на пересилання листів та посилок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції