Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укртрансгазі" заявили про завершення ремонту газопроводу і знову готові постачати газ із Польщі

Учора Україна заявила, що не постачатиме газ із РФ у третьому кварталі.

Держкомпанія "Укртрансгаз" завершила ремонт газопроводу "Комарно-Дроздовичі" у напрямку Польщі й готова здійснювати імпорт природного газу з цієї країни.

Про це у Facebook повідомив прес-секретар компанії Максим Білявський.

"З сьогоднішнього дня "Укртрансгаз" готовий для потреб України імпортувати газ із території Польщі. Ремонтні роботи на реверсному газопроводі завершені", - написав він.

В "Укртрансгазі" нагадали, що газопровід "Комарно-Дроздовичі" було виведено в ремонт у травні, повідомляє УНІАН. На ньому ліквідували дефекти і замінили окремі ділянки. Всього відремонтовано було 3,4 км. 

"Робили це для гарантовано стабільної роботи в процесі підготовки до опалювального сезону в осінньо-зимовий період. Сьогодні вже завершені роботи з підключення (вогневі роботи, з продування і наповнення трубопроводу газом) відремонтованого газопроводу до єдиної ГТС України. Чекаємо заявку", - сказав Білявський.

При цьому він повідомив, що станом на ранок 8 липня імпорт газу з Європи в Україну здійснюється тільки за словацьким маршрутом в режимі 0,5 млн куб. м/добу.

Нагадаємо, Україна відмовилася купувати газ у Росії в третьому кварталі 2016 року: в "Нафтогазі" заявили, що готові покрити всі потреби за рахунок європейських постачальників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції