Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укртрансгазі" змінили одного тимчасового керівника іншим – ЗМІ

Химка звільнили після результатів аудиторської перевірки.

Правління "Нафтогазу України" в понеділок, 16 квітня, звільнило з посади тимчасового виконувача обов'язків президента ПАТ "Укртрансгаз" Мирослава Химка.

Про це пише "Економічна правда" з посиланням на джерело. Офіційних повідомлень про це ще немає.

Приводом для звільнення ніби стали результати аудиту Ernst & Young від 13 квітня, в якому досліджувався контракт між "Укртрансгазом" і угорською компанією IP Systems Kft. на створення платформи добового балансування газу, підписаний 2016 року.

"Результати аудиту акту приймання виконаних робіт були вкрай негативними", - каже джерело і стверджує, що під цим актом, як і під самим договором, з боку "Укртрансгазу" стояв підпис Химка, що і було використано як формальний привід для його звільнення.

Бюджет контракту між "Укртрансгазом" і IP Systems Kft. становив 98 млн грн.

Після звільнення з посади глави "Укртрансгазу" Ігоря Прокопіва, Химко залишався останнім вагомим опонентом команди глави "Нафтогазу" Андрія Коболєва в "Укртрансгазі". Химко ніби має продовжити роботу в філії "Укртрансгазу" - "Оператор ГТС України" - в статусі радника глави цієї компанії.

Новим виконувачем обов'язків президента "Укртрансгазу" призначили Андрія Хоменка, який від грудня минулого року був членом правління - віце-президентом з питань закупівель та матеріально-технічного будівництва "Укртрансгазу". На ринку Хоменко сприймається як "людина бізнесмена Костянтина Григоришина", на підприємствах якого він працював кілька років.

Новий тимчасовий керівник "Укртрансгазу" Андрій Хоменко
Економічна правда
Андрій Хоменко

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції