В "Укрзалізниці" анонсували нові маршрути: як міжнародні, так і Україною

В.о. голови правління "Укрзалізниці" також наголосив, що посилено контроль за дотриманням графіка руху пасажирських поїздів.

До кінця 2017 року "Укрзалізниця" спільно з залізницями Молдови запустить поїзд Одеса – Кишинів.

Про це повідомив в.о. голови правління товариства Євген Кравцов у ході брифінгу 12 вересня, передає прес-служба "Укрзалізниці".

За його словами, відомство розвиватиме внутрішні та міжнародні маршрути для перевезення пасажирів і призначатиме нові поїзди.

Як зазначив Євген Кравцов, залізниці Молдови вже підготували рухомий склад для цього маршруту, оновили вагони.

"Ми спостерігаємо пожвавлення перевезень у міжнародному сполученні і будемо розвивати його. Наразі працюємо над новим безпересадковим  маршрутом Мукачево-Будапешт, розвиватиме напрямок Ковель-Хелм при зростанню пасажиропотоку. Наступного року запустимо поїзд в напрямку Румунії", – розповів Кравцов.

У пріоритеті, за словами Кравцова, також розвиток маршрутів внутрішніх пасажирських перевезень, щоб охопити більшість населених пунктів та зробити зручними пересадкові вузли-станції.

"Наша мета – з'єднати обласні центри, такі як Черкаси, Чернігів, покращити сполучення з Житомиром, розвивати маршрути зі Львова. У перспективі буде запроваджено маршрути Ужгород – Лисичанськ, Івано-Франківськ – Костянтинівка – це дозволить надійно сполучити Донбас із центральними та східними регіонами країни. Значно вдосконалимо сполучення Наддніпрянщини: Дніпро та Запоріжжя отримають нове якісне сполучення. Загалом ми надамо українцям значно більше можливостей подорожувати країною, пізнавати її", – зазначив він.

ВідеоПасажири "Інтерсіті" їхали 7 годин стоячи через меншу кількість вагонів

В.о. голови правління "Укрзалізниці" також наголосив, що посилено контроль за дотриманням графіка руху пасажирських поїздів.

Нагадаємо, 4 вересня, у перші рейси відправилися три новозбудовані пасажирські вагони. Вагони мають низку конструктивних відмінностей та вдосконалень, які зроблять подорож більш комфортною. Наприклад, вперше в пасажирському поїзді пасажири зможуть використовувати сучасний кавовий апарат, який пропонує великий вибір напоїв. 

подорож потягом з України до Європи, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар