Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укрзалізниці" розповіли про мільйонні доходи від початку року

За два місяці поточного року вантажообіг збільшився на 1,6% від планового показника, а пасажирообіг - на 5,2% від відповідного показника минулого року.

«Укрзалізниця» за перші два місяці 2018 року, згідно з оперативними даними, отримала прибуток в розмірі 20 млн грн.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Згідно з даними, доходи від перевезень склали 12 млрд грн, що перевищує відповідний минулорічний показник на 1,3 млн грн, або 12,2%.

Дані з вантажних і пасажирських перевезень в абсолютних показниках прес-служба «Укрзалізниці» також не називає, зазначаючи, що за два місяці поточного року вантажообіг збільшився на 1,6% від планового показника, а пасажирообіг - на 5,2% до відповідного показника минулого року.

«Позитивної динаміки фінансових показників роботи Укрзалізниці в перші місяці 2018 року вдалося досягти завдяки злагодженій роботі колективу, конструктивним стосункам з клієнтами та урядовій підтримці галузі», - зазначив в.о. голови правління компанії Євген Кравцов.

Нагадаємо, до кінця 2018 року "Укрзалізниця" планує підвищити на 20-24% ціни на квитки на пасажирські поїзди. Запланували зростання вартості в два етапи, по 10-12% кожен - у другому та в третьому (чи четвертому) кварталах. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції