Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укрзалізниці" відреагували на обвинувачення ДФС в несплаті мільярдних податків

Підприємствами ПАТ "Укрзалізниця" на сьогодні визнано лише 2,4 млн грн донарахованих податківцями коштів за результатами перевірок.

В "Укрзалізниці" відреагували на звинувачення Державної фіскальної служби про несплату податків та заявили, що ця інформація не є коректною.

Про це повідомили у прес-центрі ПАТ "Укрзалізниця".

"Оприлюднення неперевіреної інформації завдає шкоди репутації ПАТ "Укрзалізниця", яке насправді є одним із найбільших платників податків в Україні", - йдеться у повідомленні.

У прес-центрі також наголосили, що товаривство не може визнати факт несплати донарахованих податків в зазначеному ДФС обсязі, зокрема, у зв'язку з відсутністю документації за 2013-2015 роки по низці підприємств залізничної галузі.

"Зокрема, у зв'язку з відсутністю значної кількості первинних документів оскаржується об'єктивність донарахувань 625 млн грн податків щодо діяльності підприємств Придніпровської залізниці, розташованих в АР Крим", - додали у відомстві компанії.

Зазначається, що підприємствами ПАТ "Укрзалізниця" на сьогодні визнано лише 2,4 млн грн із 2 млрд грн донарахованих податківцями коштів за результатами перевірок діяльності в 2013-2015 роках державних підприємств залізничної галузі, які перебувають у стадії ліквідації, решта донарахувань податків наразі оскаржується підприємствами галузі в адміністративному або судовому порядку.

В "Укрзалізниці" нагадали, що компанія є одним із найбільших платників податків в нашій країні. Так, за І півріччя 2016 року до державного бюджету України та цільових фондів ПАТ "Укрзалізниця" сплатило майже 7 млрд грн, а загалом у поточному році товариством планується сплатити близько 14,8 млрд грн податків.

"Навіть у складних економічних умовах ПАТ "Укрзалізниця", відповідно до офіційного видання ДФС, входить до 20 найбільших платників податків в Україні", - додали в УЗ.

Нагадаємо, сьогодні, 24 жовтня, Державна фіскальна служба України закінчила перевірку "Укрзалізниці", в результаті чого було встановлено ухилення від сплати податків на понад 1,5 млрд грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції