В "Укрзалізниці" відзвітували про виявлення корупції на понад 600 млн гривень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Євген Кравцов похвалився ефективністю антикорупційної програми.

Департамент економічної та інформаційної безпеки "Укрзалізниці" протягом 2018-го та за 9 місяців 2019 року виявив та попередив правопорушень на суму понад 600 млн грн.

Про це заявив голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

"Наразі корупція, звісно, є великою проблемою, проте статистика свідчить, що ми зробили великий крок вперед у процесі її подолання, і ситуація набагато краща, ніж була в попередні роки. У компанії триває процес докорінних змін в антикорупційній політиці і системі закупівель, організації вантажних перевезень, інших ризикованих з точки зору корупції видах діяльності. Головна мета — викорінення й нульова толерантність до будь яких корупційних проявів", - сказав він.

За даними Кравцова, упродовж майже двох років працівники департаменту економічної та інформаційної безпеки "Укрзалізниці" взяли участь у 1609 перевірках.

"Результати 243 перевірок направлені до правоохоронних органів, щодо 147 - зареєстровані кримінальні провадження. У рамках відкритих кримінальних проваджень 37 особам вручені підозри, 15 осіб засуджено. За направленими до правоохоронців матеріалами 17 працівників притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень - декларування, конфлікт інтересів", - додав керівник "Укрзалізниці".

Окрім цього Кравцов зазначив, що за результатами перевірок до відповідальності притягнули 1552 порушників: оголошено догани, звільнено з роботи, переведено на іншу посаду тощо.

"Серед найбільш резонансних виявлених порушень такі: завищення вартості закупівлі послуг з ремонту дефектоскопного обладнання - збитки понад 17 млн грн; незаконна майнінгова ферма криптовалюти (біткоїнів), що працювала на електроенергії "Укрзалізниці", - збитки 1 млн грн; неправомірне нарахування премій працівникам вагонної дільниці станції "Київ-Пасажирський" - збитки понад 50 млн грн; завищена вартість анкерів - збитки понад 60 млн грн", - резюмували в "Укрзалізниці".

Нагадаємо, раніше голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов заявив, що до кінця року працівники компанії отримають "13-ту зарплату" за підсумками роботи підприємства 2018 року у розмірі 50% посадового окладу станом на торішній грудень. На ці потреби правління компанії виділило 1 млрд грн.

Тим часом Антимонопольний комітет виписав "Укрзалізниці" штраф на 760 тисяч гривень через завищення вартості розведення мостів на Дніпрі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції