В уряді хочуть приватизувати метро

Мінекономіки пропонує виключити метрополітен зі списку об'єктів, які забезпечують життєдіяльність держави, мають загальнодержавне значення і не підлягають приватизації.

Міністерство економіки ініціює дозвіл приватизації теплоелектроцентралей, метрополітенів та майнових комплексів підприємств авіаційної промисловості.

Про це йдеться в розробленому міністерством законопроекті, яким пропонується внести зміни до законів "Про приватизацію державного майна" та "Про список об'єктів права держвласності, що не підлягають приватизації".

Згадані підприємства пропонується виключити зі списку об'єктів, які забезпечують життєдіяльність держави, мають загальнодержавне значення і не підлягають приватизації.

З цього списку також пропонується виключити майнові комплекси підприємств, провідних виробництво основної залізничної техніки - електровозів, тепловозів, дизельних поїздів, вагонів.

Разом з тим законопроект передбачає заборону на приватизацію підприємств-адміністраторів державних реєстрів, інших інформаційних систем, які утримуються за рахунок держбюджету.

Також до списку об'єктів, що не підлягають приватизації, пропонується включити підприємства, що входять до складу держконцерну "Національне виробничо-аграрне об'єднання "Масандра" (Крим).

Окремо прописана заборона на приватизацію підприємств і структурних підрозділів підприємств, що входять до складу "Укрспирту", які мають майнові комплекси з виготовлення спирту.

Зараз діє заборона на приватизацію майнових комплексів підприємств, які виготовляють спирт, вино і лікеро-горілчані вироби, однак цей абзац законопроектом пропонується виключити.

Також пропонується заборонити приватизувати аеродроми та аеродромні об'єкти.

Читайте також:

Уряд виключив енергогенеруючі компанії із переліку стратегічних підприємств

Януковича закликали дозволити продаж обленерго

Київське метро вводить нові проїзні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: