В уряді заявили, що уникнути пенсійної реформи неможливо

За словами віце-прем'єра Сергія Тигіпка, до цього часу такої реформи не здійснили лише Україна, Росія та Білорусь. Остання можливо має економічні проблеми в тому числі через це.

Україна не може уникнути пенсійної реформи, заявив віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики та праці України Сергій Тигіпко в інтерв'ю одному з українських телеканалів. Він також вважає, що ухвалення в парламенті законопроекту щодо пенсійної реформи не буде безболісним.

"Я вважаю, що безболісним це не буде", - сказав Тігіпко. Він зазначив, що спілкується з багатьма політиками як з опозиції, так і з більшості і всі говорять про те, що пенсійна реформа в країні потрібна.

За словами Тігіпка, до цього часу такої реформи не здійснили лише Україна, Росія та Білорусь. Він висловив переконання, що Білорусь має зараз економічні проблеми в тому числі через це, а Росія може підтримувати своє пенсійну систему через зростання ціни на нафту та газ.

"Ми такої можливості не маємо... Я ще раз хочу сказати, якщо б ми мали якусь, хоча б мінімальну, альтернативу, ми би могли піти по цьому шляху", - зауважив віце-прем'єр.

Тігіпко додав, що сьогодні критика такого підходу відбувається через намагання опозиції заробити "свої політичні бали на цій темі".

Нагадаємо, нещодавно Тігііпко заявив, що Світовий банк і Міжнародний валютний фонд схвалили допрацьований Кабінетом Міністрів законопроект пенсійної реформи.

Як відомо, реалізація пенсійної реформи залишається в переліку ключових зобов'язань України для отримання чергового траншу кредиту МВФ. При цьому розпочати її потрібно було ще в березні. З того часу Верховна рада двічі відкладала розгляд пенсійної реформи.

Читайте також:

Пенсійний фонд поповнився на 10 мільярдів доларів

Жінки зможуть йти на пенсію у 55 років, якщо мають стаж 30 років

В уряді побачили у пенсіонерів бажання працювати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: