В уряді назвали передумови успішного отримання грошей від МВФ цьогоріч

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кредит можуть надати, але над цим доведеться попрацювати.

Україна має всі шанси вчасно отримати другий транш від МВФ, якщо Верховна Рада, Кабмін та новий президент домовляться і вчасно ухвалять усі реформи, що їх потребує підписаний з Міжнародним валютним фондом меморандум. Про це у Вашингтоні заявила віце-прем’єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні низка українських ЗМІ поширила інформацію від російського Інтерфаксу про висновки аналітиків, нібито через популізм українських політиків грошей від МВФ у цьому році Києву чекати не варто. Візит місії МВФ до Києва заплановано на кінець травня.

"Все буде залежати, наскільки ми впораємося з маяками – структурними маяками, що закладені в наших домовленостях, і тут залежить дуже багато якраз від оцієї тристоронньої співпраці між урядом, президентом і парламентом. Давайте не будемо уявляти, що ми з чимось не впоралися! У нас є всі шанси з усім впоратися", - наголосила Климпуш-Цинцадзе.

ВідеоУкраїна має всі шанси вчасно отримати другий транш від МВФ

Україна вчасно отримає другий транш від МВФ, якщо Верховна Рада, Кабмін та новий президент домовляться і вчасно ухвалять усі реформи, що їх потребує підписаний з МВФ меморандум. Про це у Вашингтоні заявила віце-прем'єр міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе.  

Україна має всі шанси вчасно отримати другий транш від МВФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції