Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Уряді розповіли, які дороги державного значення ремонтуватимуть цього року

Перелік передбачає проведення робіт з будівництва та реконструкції на суму 531,8 млн грн.

Кабмін затвердив список доріг загального користування державного значення, які підлягають будівництву, реконструкції та ремонту 2018 року. 

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Перелік передбачає проведення робіт з будівництва та реконструкції на суму 531,8 млн грн,  капітального ремонту на суму 1 260,1 млн грн та поточного середнього ремонту на суму 4 808,2 млн грн. Загальний обсяг фінансування становить 6 600 млн грн з введенням в експлуатацію 492,7 км доріг та 3 696 пог. метрів мостів", - йдеться у повідомленні.

Основні об’єкти, які увійшли до переліку: М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський на ділянці Житомир — Вінниця, М-19 Доманове — Ковель — Чернівці — Тереблече, Н-11 Дніпро — Миколаїв, ремонт найбільш зруйнованих ділянок автомобільної дороги М-06 Київ — Чоп, Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь на ділянці Запоріжжя — Маріуполь, Н-09 Мукачеве — Івано-Франківськ — Львів, М-05 Київ — Одеса, Н-14 Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв на ділянці Кропивницький — Миколаїв, М-22 Полтава — Олександрія та інші.

Окрім того, Уряд затвердив Перелік об’єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-03 Житомир — Чернівці та обсяги бюджетних коштів для її фінансування 2018 року.

Відео"Укравтодор" назвав дороги, які відремонтують цього року

Проект державного бюджету на 2018 рік передбачив на це 44 мільярди гривень. Особливу увагу приділять автошляхам на сході країни - Харків-Охтирка, Харків-Слов'янськ-Краматорськ та Чугуїв-Мілове. У Львові підрахували, скільки грошей залишають у них туристи. 2017 році понад два з половиною мільйони туристів витратили у Львові 615 мільйонів євро. У середньому перебування одного туриста у місті обходиться у 75 євро на день.

"Укравтодор" назвав дороги, які відремонтують цього року

Уряд затвердив також перелік об’єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Р-46 Харків — Охтирка.

Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів — Тернопіль — Умань, Біла Церква — Одеса — Миколаїв. Зокрема, уточнено напрями використання коштів.

Також внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для покращення стану автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ — Харків — Довжанський. Зокрема, уточнено напрям використання коштів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції