В уряді спрогнозували суму надходжень від великої приватизації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Держава повністю чи частково володіє понад 3600 підприємствами.

2020 року уряд сподівається отримати від великої приватизації 12 млрд грн. Таку цифру заклали в держбюджет на наступний рік.

Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"В Україні є більше 3,6 тисяч об'єктів, якими повністю або частково володіє держава. З них лише третина більш-менш живі. Решта — фактичні банкрути. Тому, в державній власності повинні залишитись тільки ті підприємства, які забезпечують безпеку держави, є природними монополіями та мають життєво важливе значення для суспільства", - зазначив Гончарук.

Раніше президент Володимир Зеленський доручив передати на приватизацію 500 державних підприємств та продати понад 40 єдиних майнових комплексів та пакетів акцій на прозорих електронних аукціонах в рамках малої приватизації вже до кінця цього року.

"Уже найближчого часу я чекаю від Фонду держмайна наступне: затвердити радника по "Центренерго"; почати процес затвердження інвестиційних радників по решті 14 об'єктів великої приватизації за списком для першочергового продажу; підготувати підприємства для другої черги продажу, щоб було що показувати потенційним інвесторам; до 1 квітня наступного року передати 1 об’єкт для великої приватизації та почати приватизацію ще 5 об’єктів великої приватизації", - повідомив прем'єр.

Гончарук наголосив, що "із саботажем на місцях — будемо приймати рішучі рішення. За необхідністю — залучимо правоохоронні органи. Приватизація — це відкриття великого інвестиційного вікна можливостей для збиткових і непрацюючих роками підприємств".

Бюджет-2020 отримає близько 12 млрд від приватизації. В Україні є більше 3,6 тисяч об'єктів, якими повністю або...

Опубліковано Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України Четвер, 14 листопада 2019 р.

Нагадаємо, президент роздав завдання на рік наперед. Серед них – земельна реформа, приватизація, діджиталізація й тотальна боротьба з корупцією.

Відео Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна, його підтримали 266 депутатів. В уряді сподіваються: спрощена система продажу привабить нових інвесторів. Перелік об’єктів, що не підлягають приватизації, розширили, туди додали зокрема медзаклади та заклади освіти. А до списку тих, хто не може бути покупцем, внесли представників Російської Федерації та осіб, що перебувають під санкціями.

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції