В уряді вигадали, як заманити інвесторів в Україну

Україна планує провести інвестиційний форум, на який запросить представників національних інвестиційних агентств, зацікавлених міністерств і відомств, регіонів і ділових кіл країн СНД.

На 47-му засіданні Економічної ради СНД українська делегація запропонувала своїм партнерам активніше інвестувати в Україну.

Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв. Він очолював українську делегацію на засіданні у Москві 17 вересня.

"У нас багато вигідних інвестиційних пропозицій, наприклад, в рамках Програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Тому ми плануємо провести інвестиційний форум, на який запросимо представників національних інвестиційних агентств, зацікавлених міністерств і відомств, регіонів і ділових кіл країн СНД", - сказав Клюєв.

Крім цього, він нагадав, що під час неформальної зустрічі глав держав СНД у липні в Ялті, президент України Віктор Янукович запропонував партнерам України взяти участь у розвитку транспортної інфраструктури, будівництва і реконструкції стадіонів, готелів та в інших проектах.

Президент також запросив держави СНД взяти участь в реалізації інвестиційних проектів в Автономній Республіці Крим, додав перший віце-прем'єр.

Крім того, Клюєв нагадав, що наразі ведеться підготовка відповідних регламентних документів.

Як повідомлялося, за першу половину 2010 року в Україну надійшло всього 500 млн доларів іноземних інвестицій - це майже в 2,5 разу менше, ніж в 2009 році. Інвестиції з Європи скоротилися в 14 разів.

Читайте також:

Іноземні інвестори залишили Україну

Янукович домовився залучити 4 млрд доларів інвестицій з Китаю

Україна знайшла спосіб отримати німецькі інвестиції для модернізації ГТС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: