В уряді визнали, що пенсії нижче 900 гривень рятують економіку

За словами Тігіпка українці могли б отримувати пенсію не меншу, ніж, наприклад, громадяни Естонії, де вона становить близько 300 євро. Проте він зауважив, що це станеться не скоро.

Міністр соцполітики, віце-прем'єр Сергій Тігіпко вважає, що підвищення пенсій в Україні можливе лише за умов створення сприятливого інвестиційного клімату та детінізації економіки. За його словами, зараз економіку рятують саме найнижчі пенсії, які отримує майже 5 мільйонів українців.

За словами віце-прем’єра, українці могли б отримувати пенсію не меншу, ніж, наприклад, громадяни Естонії, де вона становить близько 300 євро. Проте він зауважив, що це станеться не скоро. "Досягти такого рівня за 2-3 роки нереально", - сказав Тігіпко.

Він відзначив, що ВВП 46-мільйонної України сьогодні у кілька разів нижчий, ніж в низки навіть менших держав. Тігіпко зауважив також, що, за оцінками експертів, в тіні знаходиться 35-40% національної економіки.

"Інвестор повинен домінувати у всіх наших думках та діях. Якщо цього не буде, то своїми силами, своїми інвестиціями з Кіпру, ми питання не вирішимо", - наголосив віце-прем’єр.

Тігіпко також зауважив, що владі вдається утримувати стабільною ситуацію із виплатою пенсій завдяки значній кількості пенсіонерів, які отримують мінімальну пенсію.

"Ми виживаємо завдяки тому, що 4,9 мільйона українців отримають пенсію нижче 900 гривень, тобто 100 доларів. Ось що нас рятує", - додав він.

Віце-прем’єр нагадав, що уряд планує добитися бездефіцитного Пенсійного фонду та запровадити другий рівень пенсійної системи з 2013 року.

Нагадаємо, з 1 квітня пенсії були підвищені, проте це торкнулося не всіх пенсіонерів.

Читайте також:

Янукович: пенсійна реформа не готова до впровадження

Накопичувальну систему пенсійного забезпечення введуть з 2013 року

Пенсії депутатів, банкірів та чиновників досягають 130 тисяч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: