Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В уряді запевнили, що не припинятимуть водопостачання в ОРДЛО

Міністр Вадим Черниш мотивує це рішення гуманітарними міркуваннями.

В Кабінеті міністрів України запевнили, що не припинятимуть постачання води в окремі райони Донецької і Луганської областей (ОРДЛО), які перебувають під контролем сепаратистів.

Про це в ефірі "5 каналу" сказав міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньопереміщених осіб Вадим Черниш, передає "Інтерфакс-Україна".

"З гуманітарних міркувань ні в якому разі Україна не може на це піти і не буде на це йти. Взагалі-то весь цей період саме українська сторона підтримує функціонування цієї системи (водопостачання), яка забезпечує наших громадян по обидві сторони лінії (розмежування)", — сказав міністр.

За словами Черниша, раніше на захоплену бойовиками територію надходило близько 90% води, зараз ця частка зменшилася до 70%. Підприємство, яке замовляє воду для непідконтрольних територій, працює в українському правовому полі, підкреслив міністр.

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що у Кабінеті міністрів допускають припинення водопостачання на непідконтрольних українській владі окупованих територіях Донбасу. Це пов'язано з тим, що ці території мають заборгованість перед українським водоканалом. 

25 квітня Україна припинила подавати електроенергію на окуповану частину Луганщини. Бойовики домовилися з Росією і та почала подавати електроенергію як "гуманітарну допомогу". Тепер з'ясувалося, що окупована Луганщина не платитиме за світло, а всі витрати впадуть на Федеральну мережеву компанію (ФМК) Росії, що може викликати з часом підвищення тарифів для споживачів РФ. Зазначимо, що окупована Луганщина за три роки заборгувала Україні за електроенергію понад 5 млрд грн.

Відео Вартість електроенергії, яку Росія постачатиме до "ЛНР", увійде до тарифу росіян

Залиште свій коментар

Вибір редакції