Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В уряді заявили про підняття зарплати вчителям на півтори тисячі

Середній її показник має скласти 7 тисяч гривень.

Зарплати вчителів зростуть уже із січня. Таке рішення схвалили на засіданні уряду в цей четвер, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман нагадав, що торік платню освітянам підняли наполовину, а тепер додали ще по півтори тисячі гривень. Щоправда, не пощастило працівникам спортивних та музичних шкіл, які фінансуються з місцевих бюджетів – їх підвищення не торкнеться. Однак керівник Кабміну попросив місцевих чиновників розглянути це питання. "Якщо зарплата вчителя дорівнювала 5-7 тисячам гривень, то в цьому році заробітна плата вчителя буде від 6,5 до 7,5 в середньому", - заявив Гройсман.

Як уже повідомлялося, рішення про підвищення мінімальної зарплати до 4100 грн ухвалюватиметься лише за результатами першого кварталу цього року. Про це повідомив заступник міністра фінансів Сергій Марченко. За його словами, саме перший квартал - складний період за надходженнями доходів через те, що почався рік, велика кількість вихідних через що економіка неактивна. 

ВідеоУряд ухвалив рішення про підвищення зарплат учителям із січня

Прем’єр Володимир Гройсман нагадав, що торік платню освітянам підняли наполовину, а тепер додали ще по півтори тисячі гривень. Не пощастило працівникам спортивних та музичних шкіл, які фінансуються з місцевих бюджетів - їх підвищення не торкнеться. Але Гройсман попросив місцевих чиновників розглянути це питання.

Уряд ухвалив рішення про підвищення зарплат учителям із січня

Залиште свій коментар

Вибір редакції