В Європі збанкрутують 200 тисяч компаній

Наступного року збанкрутує рекордна кількість компаній. Основними жертвами кризи стануть автопром, рітейл, текстильна промисловість і логістика.

62 тисячі американських компаній наступного року збанкрутують, в порівнянні з 42 тисячами цього року і 28 тисячами - у минулому, йдеться в повідомленні німецького страховика Allianz.

Як зазначає Financial Times, Західну Європу чекають ще більші втрати. Банкрутство загрожує величезній кількості дрібних компаній - випадків їх розорення, як очікується, стане більше на третину від 149 тисяч минулого року, і 197 тисяч поточного.

"Фінансова криза різко збільшила ризик банкрутства, особливо в 2009 році, - вважає Ромео Грілл, головний економіст Euler Hermes. - Обвал відбудеться і в США, але основний удар припаде на Європу і особливо дістанеться Великобританії".

Основними жертвами кризи стануть автопром, рітейл і текстильна промисловість, а також логістика. Країною з найвищим числом банкрутств стане Франція. В Іспанії, Ірландії і Великобританії найрізкіше зросте кількість банкрутств.

Японія, єдина азіатська країна в огляді Euler Hermes, також не уникне краху: число банкрутств зросте з 14 тисяч минулого року до 17 тисяч згодом.

Всі країни, окрім Японії, переживуть більше банкрутств, ніж під час попереднього економічного спаду 2001-2002 років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: