Валютна свобода: в НБУ розповіли, як українці відреагували на послаблення на валютному ринку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українці купили 52 млн доларів за допомогою онлайн-банкінгів.

Національний банк України оприлюднив звіт за перший місяць дії валютної лібералізації, згідно якому українці активно купують іноземну валюту за допомогою онлайн-банкінгів і активно інвестують за кордон.

Про це йдеться у повідомленні НБУ у Facebook.

"Українці продовжують активно використовувати онлайн-банкінги для купівлі іноземної валюти, адже це зручніше купівлі у касах банківських відділень. Бізнес також користується новими перевагами, зокрема, спрощеною процедурою оформлення кредитів від нерезидентів. Так за перший місяць дії нового валютного регулювання населення купило в інтернеті близько 52 млн доларів США, а українські компанії уклали більше 100 нових кредитних угод з нерезидентами", - йдеться у ньому. 

Окрім цього, зазначається, що після скасування ліцензій на інвестиції за кордон як населення, так і бізнес доволі активно інвестують в межах дозволених е-лімітів: 2 млн євро для юросіб і 50 тис. євро для фізосіб на рік. Всього таких інвестицій в зазначений період українці зробили на загальну суму 9,7 млн євро.

Валютна ібералізація від НБУ
НБУ

Нагадаємо, від 7 лютого набрав чинності закон, який спрощує операції з іноземними грошима. Тепер їх можна обміняти не лише в банках та обмінниках, а й в інтернет-мережі, переказувати за кордон без відкриття рахунку, а бізнесмени матимуть більше часу на розрахунок із закордонними постачальниками. Загалом нове валютне регулювання передбачає близько 30 послаблень на валютному ринку.

ВідеоВідсьогодні українці можуть міняти валюту онлайн

Відсьогодні українці можуть міняти валюту не лише в обмінниках, а й онлайн. Придбані гроші падатимуть на валютну картку, якою можна розрахуватись або зняти з неї готівку. А поміняти гроші можна буде на поштових відділеннях. Є обмеження: в інтернеті можна за добу обміняти не більше 150 тисяч гривень.

Відсьогодні українці можуть міняти валюту онлайн

Залиште свій коментар

Вибір редакції