Vanco припинила судовий процес і почала переговори з Україною

Україна і компанія Венко Прикерченська Лтд припинили на три місяці арбітражний процес в Стокгольмському арбітражному суді і почали переговори, метою яких є мирне врегулювання суперечки стосовно "Угоди про розділ продукції".

Компанія Венко Прикерченська Лтд. почала переговори з урядом України з метою підписання світової угоди.

Так, держава Україна і компанія Венко Прикерченська Лтд припинили на три місяці арбітражний процес в Стокгольмському арбітражному суді і почали переговори, метою яких є мирне врегулювання суперечки стосовно "Угоди про розділ продукції".

У компанії пояснили, що позиція Венко полягає в тому, щоб частиною можливої світової угоди стали гарантії, які б упродовж усього періоду реалізації проекту по розробці Прикерченської ділянки континентального шельфу Чорного моря узабезпечили компанію від "втручання і блокування діяльності, з якими нам довелося зіткнутися за часів роботи попереднього Кабінету міністрів".

"Ми вважаємо, що зараз є усі шанси вирішити спірні питання і підписати світову угоду. Упевнений, що при існуючому конструктивному підході нинішнього уряду ми зможемо досить швидко досягти угоди і, таким чином, Україна зможе просунутися на шляху до власної енергетичної незалежності", - відмітив президент компанії Венко Прикерченська Лтд. Джим Баун.

За його словами, мирне врегулювання ситуації також стане "потужним позитивним сигналом для міжнародних нафтовидобувних компаній, іноземних інвесторів про те, що Україна дійсно відкрита для бізнесу ".

Нагадаємо, окружний адміністративний суд Києва визнав Vanco International законним переможцем конкурсу по Прикерченській ділянці.

25 червня суд відмовив компанії "Укрнафта" у задоволенні позову щодо визнання недійсним розпорядження Кабміну від 19 квітня 2006 року, про це повідомило інформоване джерело в суді.

Як відомо, договір про передачу прав і обов'язків від Vanco International до Vanco Prykerchenska був підписаний 5 жовтня 2007 року. Сам договір про розділ продукції був укладений 19 жовтня цього ж року.

Саме передача прав від переможця конкурсу до компанії Vanco Prykerchenska стала однією з основних причин розриву з боку Кабміну Юлії Тимошенко угоди і початку міжнародного розгляду, позивачем у якому виступила Vanco Prykerchenska.

У травні 2010 року перший віце-прем'єр Андрій Клюєв повідомив, що Україна розраховує відновити співпрацю з американською компанією Vanco.

Читайте також:

Vanco дозволили залишитись на Чорноморському шельфі

Тимошенко: шельф Чорного моря знову відійшов у власність шахраям

Україна пропонує Vanco мирову угоду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: