Vanco вимагає від України 100 мільйонів доларів

Компанія Vanco Prykerchenska Ltd. попередньо оцінила свої збитки у зв'язку з одностороннім розірванням угоди з українським урядом в суму більш як 100 млн доларів.

Компанія Vanco Prykerchenska Ltd. (Британські Віргінські острови) оцінює свої збитки від одностороннього розірвання Україною угоди про розподіл продукції (УРП) за Прикерченською ділянкою на шельфі Чорного моря більш як у 100 млн. дол. США.

Про це йдеться в тендерній документації Міністерства юстиції України, розміщеній на сайті відомства.

"Згідно із запитом про арбітраж, компанія Vanco Prykerchenska Ltd. попередньо оцінила свої збитки у зв'язку з одностороннім розірванням угоди в суму більш як 100 млн. дол.", – говориться в документі.

Також в документі відзначено, що Україну в арбітражному розгляді з Vanco Prykerchenska з 2008 року представляє юридична фірма Freshfields Bruckhaus Deringer LLP (Велика Британія).

13 грудня Vanco Prуckerchenska заявила, що компанія і уряд України домовилися ще на 3 місяці продовжити термін припинення арбітражного процесу в Стокгольмському арбітражному суді з метою підписання мирової угоди.

Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма відклав розгляд справи про відновлення дії ліцензій Vanco Prykerchenska на розробку Прикерченської нафтогазоносної ділянки на шельфі Чорного моря і угоди про розподіл продукції до 31 грудня 2010 р.

Перший віце-прем'єр України Андрій Клюєв заявляв, що сподівається на підписання мирової угоди з Vanco Prykerchenska Ltd. до кінця 2010 р.

На початку грудня міністр охорони навколишнього природного середовища Микола Злочевський повідомив, що для остаточного укладення мирової угоди залишилося врегулювати п'ять питань, які, зокрема, стосуються компенсації Україною шкоди.

Читайте також:

Уряд не хоче платити Vanco

Бойко: Україна активізує освоєння шельфу

Україна вдвічі збільшить видобуток газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: