Вартість акцій General Motors впала до найнижчого за 76 років рівня

У General Motors все менше шансів уникнути банкрутства.

Вартість акцій одного з провідних світових автовиробників – General Motors впала на Нью-Йоркській фондовій біржі (New York Stock Exchange, NYSE) до 1,33 дол за акцію, що є найнижчим рівнем вартості цінних паперів GM, зафіксованим за останні 76 років.

Причиною цього стало як складне становище компанії, якій, скоріш за все, не вдасться уникнути банкрутства, так і інформація, яка з'явилася на ринку, про те, що 6 топ-менеджерів GM продали акції компанії, які належали їм, і таким чином звільнилися від співвласності керованим ними автогігантом.

Нагадаємо, ще 20 лютого повідомлялося, що акції General Motors опустилися до найнижчого рівня за 70 років.

Як повідомляв ТСН.ua, 22 квітня GM отримала від уряду США додатковий кредит розміром у 2 млрд доларів для підтримки обігового капіталу. До 1 червня автоконцерн зобов'язаний представити уряду остаточний план реструктуризації, після чого буде ухвалено рішення про подальшу долю компанії.

У кінці квітня керівництво General Motors повідомило про ліквідацію одного із своїх легендарних брендів - Pontiac до кінця 2010 року.

Скороченню підлягає і кількість моделей автомобілів: у 2010 році їх буде 34, що на 29% менше, ніж в 2008 році, коли клієнтам було запропоновано на вибір 48 моделей. Ця стратегія дозволить компанії зосередитися на поліпшенні якості продуктів, які випускаються, і забезпечить вищу конкурентоспроможність моделей, вважають в GM.

Читайте також:

General Motors до літа оголосить про банкрутство

General Motors отримав від уряду США 2-мільярдну допомогу

General Motors ліквідує класичний бренд Pontiac

Американські Chrysler і GM врятує італійський Fiat

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: