Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вартість газу для населення через кілька місяців може підскочити аж учетверо – "Нафтогаз"

В Україні хочуть встановити єдиний тариф на блакитне паливо для всіх споживачів.

У НАК "Нафтогаз України" не виключають, що найближчим часом тарифи на газ можуть бути однаковими як для підприємств, так і для населення. Тож уже до кінця цього року можливе подорожчання блакитного палива для приватних споживачів аж у чотири рази.

Такий можливий сценарій озвучив на енергетичному форумі в Києві заступник голови "Нафтогазу" Олександр Тодійчук, передає УНІАН.

"Не виключається, що вже цього року будуть прийняті рішення про подальше підвищення ціни на газ. Є навіть такий варіант - я не хочу лякати, але і не хочу цього приховувати - що буде встановлена єдина ціна на газ і для промисловості, і для населення", - підкреслив Тодійчук.

Посадовець додав, що про таку ініціативу знають у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості та підтримують такий непопулярний крок.

"Це дуже важкий удар, його політики намагаються уникати тому, що у нас цієї осені вибори, і невдоволення населення значною мірою може вплинути на цей процес", - уточнив Тодійчук.

Також заступник голови "Нафтогазу" зазначив, що, згідно з соцдослідженнями, населення в умовах війни готове платити вчетверо більшу ціну за газ, але за умови, що ці кошти повністю підуть на розвиток галузі.

Нагадаємо, із початку травня газ для українців подорожчав на 50 відсотків.

ВідеоТарифи на житлово-комунальні послуги зростатимуть і надалі

Залиште свій коментар

Вибір редакції