Вартість ліцензії для таксистів хочуть зменшити вдесятеро

Зниженням ціни хочуть домогтися легалізації більшої кількості таксистів.

Вартість ліцензії для таксистів в Україні хочуть зменшити в десять разів – до 150 грн. Таким чином спробують домогтися легалізації тих сотень тисяч водіїв, які займаються перевезеннями нелегально.

Про це йшлося на нараді в Міністерстві інфраструктури, повідомив у Facebook заступник міністра Дмитро Роменський.

"Дійсно є проблема: величезна частина всіх перевезень таксі перебуває у тіні, нові робочі місця не створюються, не сплачуються податки, та не завжди якість таких послуг і безпека пасажирів на належному рівні. Суть та ідеологія законодавчих ініціатив Мінінфраструктури: максимально спростити доступ нових учасників до ринку перевезень таксі, в 10 разів зменшити розмір плати за ліцензію (плата буде – 150 грн), легалізувати тих осіб, які працюють у тіні за договором з інформаційно-диспетчерськими службами, у тому числі через мобільні додатки. Особи, які заробляють, підвозячи пасажирів на своєму авто, мають сплачувати тільки податок з отриманого доходу чи єдиний податок, за простою та зручною процедурою", – пояснив Роменський.

Водночас хочуть посилити контроль та санкції за порушення вимог законодавства в цій сфері. Відповідний законопроект нині розробляють.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: