Вартість ягід на ринках майже удвічі вища, ніж торік: чи чекати на зниження цін у цьому сезоні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Причина зростання цін - холодна весна.

Вітамінний сезон у самому розпалі. Ранні картопля, редис, капуста, кабачки, полуниця та черешня масово заполонили українські ринки. 

Чи по кишені українцям цьогорічні фрукти, ягоди та городина та на які ціни чекати далі - у сюжеті Сніданку з 1+1.  

Якщо порівнювати з торішньою ситуацією, то городина коштує приблизно стільки ж: молода капуста коштує шість гривень за кіло, огірки - 20-30, помідори - 45-50, кабачки - 20 гривень, молода картопля з морквою - 20-25 гривень, зелень -10 гривень за пучок. 

Ягоди цього просто золоті. Полуниця з черешнею в рази дорожчі, підтверджує директор Української продовольчої асоціації Семен Крамаренко. "Ціни на суницю і черешню, порівняно з минулим роком збільшилися приблизно у півтора-два рази",- каже фахівець. 

Відео Чи знизяться ціни на ягоди та городину цього сезону

Вітамінний сезон: ранні картопля, редис, капуста, кабачки, полуниця та черешня уже в самому розпалі. Саме зараз вони традиційно на наших столах. Але чи по кишені городина та сезонні ягоди українцям, та яких чекати цін далі, дивіться.  

Чи знизяться ціни на ягоди та городину цього сезону

Винна у всьому холодна весна. Через нетипово низьку температуру ягода просто померзла. "Після квітневих морозів виробники у південних районах повідомили, що втратили близько 90% врожаю ранніх сортів черешні", - розповів Семен Крамаренко.

У найближчі тижні на ринках з'являться більш пізні сорти. Експерт прогнозує, що ціни знизяться на 30-40%

Залиште свій коментар

Вибір редакції