ВАТ "ДніпроАзот" продадуть у червні

Проведення конкурсу було заплановано на 25 травня, проте його перенесли не менш, ніж на 2 тижні

Про це повідомило джерело у компанії.

За його словами, причиною перенесення термінів конкурсу стало те, що не всі потенційні учасники встигли ознайомитися з умовами проведення торгів. 

Раніше акціонери ВАТ "ДніпроАзот" на чергових загальних зборах 19 березня 2007 року прийняли рішення про продаж спільних валових активів підприємства або їхніх частин шляхом відкритих торгів.

У квітні ВАТ "ДніпроАзот" оголосило дату проведення торгів - 25 травня. При цьому початкова ціна активів декларувалася на рівні 1 млрд 754 млн 259,7 тис. гривень. Заявки на участь у торгах приймалися до 18:00 15 травня.

За оцінками експертів, ринкова вартість активів компанії коливається від 0,5 до 1 млрд доларів. За інформацією ЗМІ, на "ДніпроАзот" уже є п’ять претендентів - канадська PotashCorp, балтійська Achema, російські "Єврохім" та "Акрон", а також  підприємець Дмитро Фірташ.

ВАТ "ДніпроАзот" (Дніпродзержинськ)
Схема роботи ВАТ "ДніпроАзот"
ВАТ "ДніпроАзот" (м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.) спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду, каустичної соди, хлору. Комбінат є одним з найбільших хімічних підприємств України. 

За підсумками 2006 року ВАТ "ДніпроАзот" отримало чистий прибуток у обсязі 42,9 млн. грн. Статутний фонд компанії - 351 млн. 584 тис. гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: