Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Велика ревізія. Україну починає інспектувати місія МВФ

Місія працюватиме в Києві до 18 травня.

Сьогодні, 10 травня, в Києві розпочинають свою роботу представники найбільшого кредитора України – місія Міжнародного валютного фонду проводитиме ревізію до 18 травня.

Серед головних завдань місії – оцінити фіскальні та монетарні показники в контексті проведених Україною реформ, які підтримує МВФ.

За результатами цієї ревізії у фонді вирішать, чи виділяти Києву наступний транш кредиту в розмірі 1,7 млрд доларів. Ці гроші мали надійти ще на початку року, проте через політичну кризу в державі МВФ "заморозив" співпрацю. Після стабілізації ситуації у фонді заявили про продовження співпраці вже з новим Кабміном. У МВФ позитивно оцінили готовність уряду Гройсмана працювати з фондом.

Нагадаємо, однією з вимог МВФ було підвищення цін на газ до 100% паритету вартості імпортного блакитного палива. Уряд Гройсмана це зробив із 1 травня 2016-го - відтепер і для населення, і для промислових споживачів встановили єдину ціну в 6879 грн за тисячу кубометрів. Пільги для власників газових котлів у 3600 грн за тисячу кубометрів в опалювальний сезон скасували. Крім того, здорожчання газу призведе до підвищення вартості теплопостачання майже вдвічі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції