Великий провал. Україна не повернула жодної копійки вкрадених "сім'єю" Януковича держкоштів

Заступник генпрокурора назвав популізмом включення в бюджет  мільярдів "банди" екс-президента.

За 2015 рік в український бюджет повернули близько 300 тисяч гривень "корупційних коштів". Проте серед них немає вкрадених коштів "сім'єю" Януковича.

Про це в інтерв'ю для видання ЛІГА.net.  заявив заступник генерального прокурора Віталій Касько.

"У бюджеті є статті, які стосуються повернення коштів, отриманих в результаті кримінально караної корупції. Будь-якої. Депутата сільської ради, міліціонера, прокурора. І рішення про те, на якій саме рахунок/статтю бюджету їх направляти після конфіскації, приймає виконавча служба. Насправді, таких коштів на підставі вироків суду в минулому році було близько 300 тисяч гривень… Але з цих 300 тисяч немає ні копійки коштів колишніх чиновників", - заявив Касько.

Заступник генпрокурора назвав популізмом включення в бюджет запланованих мільярдів екс-чиновників.

"Будь-якому спеціалісту відомо, що в цей період арештовані за кордоном кошти чиновників епохи Януковича в країну не повернуться", - пояснив Касько.

"…на сьогоднішній день немає жодного обвинувального вироку українського суду щодо колишніх чиновників зі списку санкцій. Навіть першої інстанції. Не кажучи вже про вироки, що вступили в силу. Жодного", - додав Касько.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк наполягає на конфіскації арештованих 1,5 мільярда доларів Януковича для державного бюджету. Він запевнив, що готовий надати будь-яку інформацію, аби впродовж 2016 року вдалося конфіскувати ці кошти.

Раніше повідомлялося, що український уряд планував вкласти до держбюджету на 2016 рік спеціальний фонд 40 мільярдов гривень, які були заарештовані на рахунках представників колишньої української влади. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: