Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Великий російський банк виставив на аукціон об'єкти "Азовмашу"

Загальна вартість майна перевищує три мільярди гривень.

Об'єкти нерухомості у Маріуполі та Полтаві, що належать великому машинобудівному підприємству "Азовмаш", були виставлені на продаж у системі аукціонів СЕТАМ.

За інформацією, зазначеною на сайті, на продаж виставлено приміщення промислового призначення у Маріуполі площею 141 347,3 кв. метра, а також об'єкт комерційного призначення площею понад 6 тисяч кв. метрів. Також виставлено приміщення площею 56 580,5 кв. метра, розташоване у Полтаві. Загальна стартова вартість майна сягає 3 мільярди 342 мільйони 159 тисяч 753 гривні.

Інформація про продавця на сайті відсутня, однак є його адреса. Зазначається, що майно розташоване за адресою бульвар Тараса Шевченка/вулиця Пушкінська 8/26 у Києві. Це юридична адреса українського філіалу російського банку із 60% державного капіталу ВТБ.

За даними видання БізнесЦензор, фотографії вказують на те, що об'єкти нерухомості у Маріуполі та Полтаві дійсно належать "Азовмашу". 

Нагадаємо, Державне космічне агентство України виставило на аукціон один із корпусів заводу "Арсенал" у Печерському районі міста Києва. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції