Великобританія до 2018 року відмовиться від банківських чеків

Великобританія відмовиться від чекових книжок, які використовуються в різних країнах світу протягом останніх 350 років.

Один з популярних у Великобританії платіжних інструментів - банківські чеки - буде виведений з обігу до кінця жовтня 2018 за умови появи альтернативного виду платежів, говориться в заяві британського наглядового органу UK Payments Council.

"Поставлена мета ліквідувати до 2018 року схеми, де би була необхідність використання чеків як фізичними, так і юридичними особами. Особливу увагу ми закликаємо приділити обліку інтересів людей похилого віку та інших соціально вразливих категорій громадян", - наголошується в заяві.

Остаточне рішення з приводу виведення чеків з обігу повинно бути прийнято в 2016 році.

В останні місяці у Великобританії вже почата масштабна кампанія з поступової відмови від чеків як форми платежу. Багато магазинів, комунальні служби та інші установи попереджають своїх клієнтів про те, що перестають приймати чеки до оплати, закликаючи використовувати дебетові та кредитні картки, готівку або електронні платежі.

При цьому чеки продовжують використовуватися для банківських розрахунків і платежів між компаніями і приватними особами.

Проте багато людей, особливо похилого вік, які не користуються Інтернетом, вважають за краще традиційний метод розрахунків за допомогою чекових книжок, які використовуються в різних країнах світу протягом останніх 350 років.

Читайте також:

Парафіянка пожертвувала церкві підроблений чек

НБУ вилучає з обігу старі зразки банкнот великого номіналу

Професію банкіра визнали найбільш шкідливою та збитковою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: