Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховна Рада дала згоду на кредит на добудову гілки метро в Харкові

Кредит надасть Європейський інвестиційний банк.

5 грудня Верховна Рада ратифікувала фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо фінансування подовження третьої лінії метрополітену в Харкові.

За це рішення проголосували 337 народних депутатів. 

"Ратифікація угоди дозволить запустити інвестиційний проєкт "Подовження третьої лінії метрополітену у місті Харків" за участі Європейського інвестиційного банку у розмірі 160 мільйонів євро. Проєкт також співфінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку в обсязі 160 млн євро та коштів місцевого бюджету міста Харків. Реалізація проєкту сприятиме розвитку мережі громадського транспорту та підвищить рівень комфорту для кожного мешканця міста", - зазначили в Міністерстві фінансів.

Проєкт передбачає будівництво в Харкові двох станцій метро - "Державінської" та "Одеської", а також електродепо "Олексіївське" (потужністю 100 вагонів зі сполучною гілкою до третьої лінії метро).

Це "втричі скоротить час поїздки від центру міста до південних спальних районів. Також планується придбання нового рухомого складу. Реалізація проєкту розвантажить наземну частину транспортної інфраструктури та, як наслідок, поліпшить екологічну ситуацію у місті", наголосили в Мінфіні.

Тим часом у Києві змінили правила користування метро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції