Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховна Рада ухвалила закон про зміни до держбюджету

З урахуванням прийнятих змін доходи державного бюджету пропонується збільшити на 26,0 млрд грн.

Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до закону "Про Державний бюджет України на 2017 рік". "За" проголосували 226 нардепів.

Проект закону №6600 було підготовлено з метою спрямування перевиконання дохідної частини державного бюджету для збільшення видатків на вирішення проблемних питань оборони, громадського порядку і безпеки держави, соціально-економічних питань.

"У 2017 році очікується продовження економічного зростання в умовах збереження макроекономічної стабільності: реальний приріст ВВП прогнозується на рівні 1,8%, обсяг номінального ВВП –2 845,8 млрд грн, індекс споживчих цін (у середньорічному вимірі) – 112,9%, індекс споживчих цін (грудень до грудня попереднього року) – 111,2%", - йшлося у пояснювальній записці.

З урахуванням прийнятих змін доходи державного бюджету пропонується збільшити на 26,0 млрд грн, у тому числі по загальному фонду на 25,0 млрд грн та спеціальному фонду на 1,0 млрд грн.

Водночас прем'єр Володимир Гройсман подякував парламентарям за прийняття змін до бюджету. "Я дякую депутатам за те, що схвалили бюджетні зміни на 2017 рік", - написав він у Твітері.

Залиште свій коментар

Вибір редакції